Reklama i marketing

Drukowanie plakatów – co i jak? Co warto wiedzieć?

Różne wydarzenia kulturalne, edukacyjne, polityczne, biznesowe, naukowe wymagają odpowiedniego wsparcia w postaci promocji i reklamy. Plakat jest jedną z form reklamy, prostą i skuteczną, a ponadto tanią. Dzięki jego wykorzystaniu można przekazać informacje o danym wydarzeniu i zachęcić do uczestnictwa w nim. Drukowanie plakatów jest proste.

Projekt i druk online

Nasza firma specjalizuje się w drukowaniem plakatów z wykorzystaniem technologii offsetowej. Można nam przesłać swój projekt, a mogą też Państwo skorzystać z kompetencji i umiejętności naszych grafików, którzy opracują dla Was projekt zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Profesjonalny plakat musi zwracać uwagę, powinien być widoczny i czytelny nie tylko z bliska, ale również z daleka. Druk powinien być wykonany na bardzo dobrej jakości papierze, najlepiej na kredowym. Plakat musi być również estetyczny, jeżeli przekaz do odbiorcy ma być skuteczny. Tylko tak przygotowany plakat jest doskonałym nośnikiem reklamy.

Drukarnia internetowa projektuje i drukuje plakaty reklamowe, które spełniają oczekiwania klientów. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, dlatego jakość wydruku jest bardzo wysoka. Używamy papieru kredowego o gramaturze od 135 do 250 gsm. Mogą Państwo zlecić nam wykonanie plakatów matowych albo błyszczących – szczególnie odpornych na promieniowanie UV dzięki pokryciu warstwą lakieru. Klientom, którzy planują umieszczanie plakatów na powierzchniach przeźroczystych, oferujemy dwustronne drukowanie plakatów. Taki plakat widoczny jest z dwóch stron na tej samej powierzchni. To ekonomiczny i wydajny sposób przekazu reklamowego.

Drukowanie plakatów wielkoformatowych

Szczególną zaletą plakatów wielkoformatowych jest wielkość. Nasi klienci często życzą sobie plakaty wydrukowane w formacie A2 i A3, także B3. Jednak tego typu plakaty spełniają swoją rolę w pomieszczeniach zamkniętych, wewnątrz budynku. Do prezentacji zewnętrznej najlepiej nadają się plakaty w formacie A1. Ze względu na wielkość tego plakatu, musi on być dopracowany w najmniejszym detalu. Każdy etap realizacji jest tutaj ważny, od projektu począwszy, aż do wydrukowania. Doskonale dopracowany plakat w formacie A1, to widoczny, czytelny i estetyczny przekaz informacji.

Drukujemy profesjonalnie i w niskich cenach

Technologia cyfrowa, w której pracujemy, pozwala nam na drukowanie plakatów w sposób ekonomiczny, a z drugiej strony – osiąganie wydruku najwyższej jakości. Minimalny nakład plakatów, jaki można u nas zamówić, to 30 sztuk. Przy większym nakładzie, cena za wydruk jest niższa. Niezawodna technologia offsetowa pozwala nam na uzyskanie wydruku w szybkim czasie. Otrzymują Państwo plakaty bardzo dobre jakościowo, czytelne, estetyczne, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania i sprawdzą się jako skuteczne narzędzia promocji i reklamy. Powierzając nam projekt, druk albo sam wydruk plakatów, mogą Państwo liczyć na profesjonalne wykonanie i szybki termin realizacji.

Na stronie naszej drukarni internetowej znajdują się wszystkie informacje o cenach i realizowanych przez nas nakładach. Mogą Państwo zamówić od 30 do 5000 sztuk plakatów. W każdej chwili można do nas zadzwonić lub napisać maila. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy stosownej informacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drukowania plakatów wielkopowierzchniowych oraz wykonania projektu wedle Państwa życzenia.